Fatih Mh. Hikmet Sk. No:3 Ofis: 5 SANCAKTEPE/İSTANBUL 0(216) 606 06 95 info@etanbelgelendirme.com
ETAN

Belgelendirme

Hakkımızda
Hakkımızda

ETAN BELGELENDİRME

 

 

2020 yılı 15.12.2022  itibariyle faaliyetlerini ETAN TEKNİK KONTROL  VE BELGELENDİRME TİC. LTD. ŞTİ. olarak sürdürmektedir.

Personel belgelendirme faliyet alanlarımız

“ Etan Teknik Kontrol Ve Belgelendirme Tic.Ltd.Şti. Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürüten Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşudur.

Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu; Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından ya da Avrupa Akreditasyon Birliği bünyesinde çok taraflı tanıma anlaşması imzalamış başka akreditasyon kurumlarınca ilgili ulusal yeterliliklerde TS EN ISO/IEC 17024 standardına göre akredite edilmiş, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yapılan inceleme, denetim ve değerlendirme sonucunda ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürütmek için gerekli şartları sağladığı tespit edilen personel belgelendirme kuruluşudur.”

MYK web sitesine ulaşmak için tıklayınız. Ulusal yeterliliklere ulaşmak için tıklayınız.

“Etan Teknik Kontrol Ve Belgelendirme Tic.Ltd.Şti. 29.04.2021 tarihinde AB-384-P akreditasyon numarası ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş ve 29.06.2021 tarihinde YB-289 kodu ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilerek yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklerde sınav ve belgelendirme faaliyetlerine resmen başlamıştır.

MYK Yetki Belgesi için tıklayınız.

 

 

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Use of undefined constant xml - assumed 'xml' (this will throw an Error in a future version of PHP)

Filename: frontend/footer.php

Line Number: 92

Backtrace:

File: /home2/etan/public_html/app/views/frontend/footer.php
Line: 92
Function: _error_handler

File: /home2/etan/public_html/app/controllers/Web.php
Line: 51
Function: view

File: /home2/etan/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

docx file PDF